Kafijas tasītes kārtīgi patukšotas, daudz darba izdarīts un viss tikai iet uz priekšu pār kalniem ķerot mērķi no iekšējām čakrām, kas iedegušās lai saņemtu emocionālo un garīgo līdzsvaru šajā lieliskajā vietā! Esam paveikuši lieliskus atjauninājumus gan mājaslapas vizuālajā tēlā, gan esam uzlabojuši sistēmu un atjaunojuši pašas smadzenes šim visam pasākumam, esam protams pieskārušies pilnīgi visam, kas ir bijis atstāts novārtā un jau šodien un tagad mēs esam gatavi uzņemt gan vecos klientus, gan sniegt lielisku izdevību jaunajiem klientiem gūt iespēju pievienoties Latvijā vadošākajam mājaslapas hostingam.

Nākotnes plāni? Lielisks jautājums klientiem, kas ir ieinteresēti pievienoties pie mums ar savu spēļu serveri, jo jau drīzumā mēs spēsim Tev sniegt baudu ar labām cenām visiem spēļu serveriem, kas būs pieejami pie mums, ja vēlies zināt kādi būs pieejami tad nekur nepazūdi, jo jau drīzumā mēs piedāvāsim tādus serverus kā Minecraft, Counter - Strike un Rockstar Games spēļu izstrādātāju platformās ar lielisku veiktspēju un interneta ātrumu, atlaides un atsaucīgs atbalsta centrs, kas palīdzēs tev uzstādīt serveri un mūsu serveriem.

Lai izdevusies atlikusī vasara, prāto lietderīgi un izvēlies labāko variantu savam biznesam, spēļu projektam vai blogam.
Veiksmi darbos!Friday, July 23, 2021

« Back